Karantino metu dirbame visu 100%

Skyrybu advokatai Marijampolėje

Jei nusprendėte skirtis ir ieškote skyrybų paslaugų bei gyvenate Marijampolėje ar Marijampolės apskrityje, kviečiame Jus kreiptis į skyrybų advokatus, kurie savo paslaugas teikia ne tik Marijampolėje bet ir visoje Lietuvoje. Šie skyrybų advokatai yra įsikūrę Marijampolės širdyje ir teikia visas su skyrybomis susijusias paslaugas. Marijampolės skyrybų advokatai savo klientams teikia konsultacijas, surenka visus skyrybų procesui reikalingus dokumentus, juos tvarko ir paruošia teismo procesui, savo klientus atstovauja viso skyrybų proceso metu, įskaitant ir teismo posėdžius bei galiausiai įteikia sėkmingą ištuoką įrodančius dokumentus.
Nesijaudinkite, mes suteikiame išskirtinę galimybę visą skyrybų procesą užbaigti elektroniniu būdu. Jums vykti niekur nereikės ir galėsite būti saugiai namuose. Jums reikės tik kompiuterio ir interneto, nes visus skyrybų dokumentus mūsų skyrybų advokatai Marijampolėje parengs elektroniniu būdu, Jums būnant namuose.

Mūsų skyrybų advokatų Marijampolėje patirtis ir eksperktinės žinos leidžia užtikrinti, kad visas skyrybų procesas elektroniniu būdu vyktų sklandžiai ir greitai. Viso procesu metu mes Jums atsiųsime šiuos dokumentus: atstovavimo sutartį, kuri nurodys mūsų ir Jūsų teises ir suteiks mums teisę surinkti visas reikiamas pažymas, prašymas dėl santuokos nutraukimo ir susitarimas dėl santuokos nutraukimo teisinių pasekmių (jei sutariama dėl skyrybų sąlygų) arba ieškinys (jei nesutariama dėl skyrybų sąlygų). Šiuos visus dokumentus galėsite pasirašyti mūsų patikimo elektroninio parašo pagalba, kuriuos pasirašytus galėsime įkelti į elektroninę teismų sistemą (EPP). Po skyrybų dokumentų parengimo, dar prieš jų siuntimą į teismą, būtinai leisime su visais jais susipažinti ir įvertinti Jums. Jei Jums visos nurodytos skyrybų sąlygos atrodys tinkamos, mūsų skyrybų advokatai išsiųs juos į teismą. Taip mums bei Jums nereikės eikvoti popieriaus lapų atsispausdinant dokumentus ir juos siunčiant registruotu paštu į teismą.

Taigi, visas skyrybų procesas su mūsų skyrybų advokatais Marijampolėje pagalba gali vykti elektroniniu būdu, be nereikalingo gyvo susitikimo. Nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste gyvenate, santuoką nutraukti šiuolaikinių technologijų pagalba yra labai paprasta. Aktualu tai yra ir mūsų klientams, gyvenantiems užsienyje (pavyzdžiui, Anglijoje, Švedijoje, Norvegijoje ar Vokietijoje). Jiems nereikia skristi į Lietuvą, užtenka parašyti mums, ir mes viskuo pasirūpinsime nuotoliniu būdu. Žinoma, klientams, kurie būtinai nori gyvo susitikimo, mes suteikiame galimybę susitikti su mūsų skyrybų advokatais Marijampolėje gyvai.

Ar būtina gyvai atvykti pas skyrybų advokatus Marijampolėje?

Mūsų patyrę skyrybų advokatai Marijampolėje atstovauja visų instancijų teismuose bet kuriame Lietuvos teisme. Turime kvalifikuotus ir patyrusius advokatus, kurie gali parengti ieškinį ar atsiliepimą bei tinkamai atstovauti klientus teismuose. Jei su sutuoktiniu nesutariate dėl skyrybų sąlygų, mūsų advokatai aptars su Jumis bylos vedimo strategiją, pagrindinius reikalavimus ir pareikš juos teismui teisminio proceso metu. Ilgametė bylinėjimosi patirtis leidžia užtikrinti, kad bus sėkmingai pasiektas norimas rezultatas.

Ar atstovaujame klientus Marijampolėje teismuose?

Tikrai ne! Esame girežtai Prieš tai, kad klientas, norėdamas nutraukti santuoką, privalėtų sėdėti valandų valandas prie sudėtingų ir nesuprantamų teisinių anketų pildymo, atsakinėjant į painius teisinius klausimus.

Todėl savo klientų neprašome pildyti painių ir nesuprantamų teisinių anketų. Juk mes tam ir esame, kad surinktume visą reikiamą informaciją iš Jūsų pačiu Jums patogiausiu būdu. Visą reikiamą informaciją apie skyrybas ir jų sąlygas iš Jūsų surenkame telefoninio pokalbio metu, susitinkant gyvai arba el. paštu. Be to, mūsų skyrybų advokatai Jums visas skyrybų detales paaiškins paprasta ir lengvai suprantama kalba, ir iki tol, kol kiekvienas žingsnis pasidarys aiškus. Mes be galo branginame Jūsų laiką, todėl norime, kad viskas pasibaigtų sklandžiai ir kaip įmanoma greičiau.

Ar reikės pildyti ilgas ir nesuprantamas teisines anketas?

Oficialiais duomenimis 2019 metais Lietuvoje įvyko 8683 skyrybos iš kurių 461 įvyko Marijampolės apskrityje.

Ką sako statistika?

Mes specializuojamės santuokos nutraukimo procese, į kurį įtraukiame naujus technologinius sprendimus. Visą procesą veda patyrę šeimos teisės advokatai.

Mūsų paslaugos

Nei pirma, nei antra ar trečia konsultacija pas mus Jums nieko nekainuos. Dalinamės mūsų surinkta kompetencija su Jumis, kad galėtumėte sklandžiai išspręsti savo klausimus.
Tai yra unikali paslauga, kuri padeda su sutuoktiniu rasti tinkamiausią santuokos nutraukimo būdą, aptariant svarbiausias skyrybų sąlygas. Tarpininkaujame derybose.
Jei norite prisiteisti alimentus arba juos padidinti, galime akimirksniu parengti visus reikiamus dokumentus. Mūsų advokatai taip pat Jus gali atstovauti teisme.

Turite klausimų ar reikia pagalbos? Kreipkitės!