Karantino metu dirbame visu 100%

Skyrybų advokatai Vilniuje

Jei susidūrėte su sunkumais šeimoje ir norite nutraukti santuoką bei gyvenate Vilniuje ar netoliese, mūsų Vilniaus skyrybų advokatai jums tikrai galės padėti. Šie skyrybų ekspertai yra ypač gerai žmonių įvertinti skyrybų advokatai, kurie dėl savo greito ir profesionalaus darbo susilaukia daug puikių klientų atsiliepimų.

Skyrybų advokatai Vilniuje teikia su santuokų nutraukimu susijusias paslaugas bei konsultacijas ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Skyrybų advokatai Vilniuje yra profesionalai, sukaupę didelę patirtį, kurių aukšta kompetencija ir patirtis leis užtikrinti greitas skyrybas. Skyrybų advokatai teikia visas su skyrybomis susijusias paslaugas, nuo teisinių skyrybų galimybių aptarimo konsultacijoje iki reikiamų skyryboms dokumentų surinkimo ir dokumentų, liudijančių ištuoką ir sėkmingas skyrybas, gavimą. Taip pat skyrybų advokatai Vilniuje savo klientą atstovaus visą skyrybų procesą, įskaitant ir teismo posėdžius.
Nesijaudinkite, susitikti gyvai su mūsų skyrybų advokatais Vilniue tikrai nereikės, mes visus dokumentus parengsime elektroniniu būdu, Jums būnant namuose.

Šiuolaikinės technologijos leidžia visą skyrybų procesą sutvarkyti internetu. Mes Jums atsiųsime atstovavimo sutartį, kuri įgalins mus surinkti visas reikiamas pažymas ir pateikti skyrybų dokumentus į elektroninę teismų sistemą. Sistemai sugeneravus reikiamus dokumentus ir juos patvirtinant mūsų skyrybų advokatams, juos galėsite pasirašyti patikimo elektroninio parašo pagalba. Tokiu būdu mums bei Jums nereikės eikvoti popieriaus lapų atsispausdinant dokumentus ir juos siunčiant siunčiant registruotu paštu į teismą.

Taigi, visas skyrybų procesas gali vykti elektroniniu būdu, be nereikalingo gyvo kontakto. Aktualiausia tai yra mūsų klientams, gyvenantiems užsienyje (pavyzdžiui, Anglijoje, Švedijoje, Norvegijoje ar Vokietijoje). Jiems nereikia skristi į Lietuvą, užtenka parašyti mums, ir mes viskuo pasirūpinsime nuotoliniu būdu.

Nepaisant to, jei norėsite būtinai gyvo kontakto, visus mūsų skyrybų advokatus Vilniuje rasite jaukiuose ofisuose.

Ar reikės pildyti sudėtingas teisines anketas?

Tikrai taip! Mūsų patyrusi skyrybų advokatų Vilniuje komanda gina bei atstovauja visų instancijų teismuose - tiek pirmoje, apeliacinėje, tiek ir kasacinėje instancijoje bet kuriame Lietuvos teisme. Turime patyrusius bei kvalifikuotus advokatus, kurie aptars su Jumis geriausią bylos vedimo strategiją, pagrindinius keliamus kitai pusei reikalavimus ir suformuluos juos teismui teisminio proceso metu. Šių Vilniaus skyrybų advokatų ilgametė bylinėjimosi patirtis leidžia užtikrinti, kad bus sėkmingai pasiektas norimas rezultatas.

Ar atstovaujame klientus Vilniaus teismuose?

Atsakymas - tikrai ne. Jums nereikės pildyti jokių painių ir nesuprantamų teisinių anketų. Visą reikiamą ir aktualią informaciją iš Jūsų gauname mūsų telefoninio pokalbio metu, susitinkant gyvai arba el. paštu. Vadinasi, Jums nereikės pildyti sudėtingų anketų su daugybe klausimų. Mūsų skyrybų advokatai Jums viską paaiškins suprantama, paprasta, žmogiška kalba ir iki tol, kol kiekvienas žingsnis pasidarys aiškus.

Ar reikės pildyti ilgas ir nesuprantamas teisines anketas?

Oficialiais duomenimis 2019 metais Lietuvoje įvyko 8683 skyrybos iš kurių didžiausia dalis buvo būtent sostinėje - Vilniuje. 2019 metais Vilniuje užfiksuoti 2538 ištuokų atvejai, o tai sudaro net apie 30 procentų skyrybų visoje Lietuvoje. 2019 Metais net 6715 kartus skyrėsi moterys , kurių amžius buvo nuo 25 iki 49 metų. Tuo tarpu 2019 metais vyrai, kuriu amžiaus grupė buvo nuo 25 iki 49 metų, dalyvavo skyrybose 6409 kartus.

Ką sako statistika?

Mes specializuojamės santuokos nutraukimo procese, į kurį įtraukiame naujus technologinius sprendimus. Visą procesą veda patyrę šeimos teisės advokatai.

Mūsų paslaugos

Nei pirma, nei antra ar trečia konsultacija pas mus Jums nieko nekainuos. Dalinamės mūsų surinkta kompetencija su Jumis, kad galėtumėte sklandžiai išspręsti savo klausimus.
Tai yra unikali paslauga, kuri padeda su sutuoktiniu rasti tinkamiausią santuokos nutraukimo būdą, aptariant svarbiausias skyrybų sąlygas. Tarpininkaujame derybose.
Jei norite prisiteisti alimentus arba juos padidinti, galime akimirksniu parengti visus reikiamus dokumentus. Mūsų advokatai taip pat Jus gali atstovauti teisme.

Turite klausimų ar reikia pagalbos? Kreipkitės!