#1 pasirinkimas Lietuvoje

Skyrybų teisininkai Kaune

Jei gyvenate Kaune ar netoliese Kauno ir nusprendėte skirtis, jums padėti gali mūsų Kauno skyrybų teisininkai, kurie teikia santuokos nutraukimo paslaugas visoje Lietuvoje . Šie skyrybų teisininkai yra įsikūrę Kaune ir taip pat teikia visas su skyrybomis susijusias paslaugas. Kauno skyrybų teisininkai jums padės viso skyrybų proceso metu, tai reiškia, kad esant būtinybei jie jus konsultuos, surinks visus skyryboms reikalingus dokumentus ir paruoš juos teismui. Kauno skyrybų teisininkai yra savo srities profesionalai ir didelę patirtį sukaupę teisininkai, kurie klientam užtikriną greitas skyrybas ir sulaukia daug gerų atsiliepimų. Verta paminėti, jog Kauno skyrybų teisininkai yra ypač gerai žmonių vertinami teisininkai, tad jei norite skirtis Kaune ar betkurioje Lietuvos vietoje, nieko nelaukite ir kreipkites į skyrybų teisininkus Kaune.

Ar būtina gyvai atvykti pas skyrybų teisininkus Kaune?

Nebijokite, ypač atsižvelgiant į šiandieninę situaciją, Jums vykti niekur nereikės ir galėsite būti saugiai namuose. Jums reikės tik kompiuterio ir interneto, nes visus skyrybų dokumentus mūsų skyrybų teisinininkai Kaune parengs elektroniniu būdu, Jums būnant namuose.

Pagal mūsų sukurtą sistemą ir patirtį skyrybų procese, mes užtikriname maksimalią kokybę visą skyrybų procesą pradedant iš užbaigiant elektroniniu būdu. Iš savo pusės Jums atsiųsime atstovavimo sutartį, kuri įtvirtins mūsų ir Jūsų teises ir suteiks mums teisę surinkti visas reikiamas pažymas. Po skyrybų dokumentų parengimo, juos išsiųsime peržiūrėti Jums ir sužinosime, ar norite ką nors pakeisti. Jei Jums visos skyrybų sąlygos atrodys tinkamos, galėsite mūsų patikimo elektroninio parašo pagalba dokumentus pasirašyti. Taip mums bei Jums nereikės eikvoti popieriaus lapų atsispausdinant dokumentus ir juos siunčiant registruotu paštu į teismą.

Todėl visas skyrybų procesas su mūsų skyrybų teisininkų Kaune pagalba gali vykti elektroniniu būdu, be nereikalingo gyvo kontakto. Nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste gyvenate, santuoką nutraukti šiuolaikinių technologijų pagalba yra labai paprasta. Aktualu tai yra ir mūsų klientams, gyvenantiems užsienyje (pavyzdžiui, Anglijoje, Švedijoje, Norvegijoje ar Vokietijoje). Jiems nereikia skristi į Lietuvą, užtenka parašyti mums, ir mes viskuo pasirūpinsime nuotoliniu būdu.

Ar reikės pildyti ilgas ir nesuprantamas teisines anketas?

Nei vienam savo klientui neleidome sėdėti valandų valandas prie sudėtingų ir nesuprantamų teisinių anketų, atsakinėjant į painius teisinius klausimus. Todėl savo klientų neprašome pildyti painių ir nesuprantamų teisinių anketų. Mes tam ir esame, kad surinktume visą reikiamą informaciją iš Jūsų pačiu patogiausiu būdu. Tai padarome telefoninio pokalbio metu, susitinkant gyvai arba el. paštu. Be to, mūsų skyrybų teisininkai Jums visas skyrybų detales paaiškins paprasta ir lengvai suprantama kalba, ir iki tol, kol kiekvienas žingsnis pasidarys aiškus. Mes branginame Jūsų laiką, todėl norime, kad viskas pasibaigtų kaip įmanoma greičiau.

Ką sako statistika?

Oficialiais duomenimis 2019 metais Lietuvoje įvyko 8683 skyrybos iš kurių didelė dalis buvo būtent laikinojoje sostinėje - Kaune. 2019 metais Kaune užfiksuoti 1669 ištuokų atvejai, o tai sudaro net apie 20 procentų skyrybų visoje Lietuvoje. 2019 metais net 6715 kartus skyrėsi moterys, kurių amžius buvo nuo 25 iki 49 metų. Tuo tarpu 2019 metais vyrai, kuriu amžiaus grupė buvo nuo 25 iki 49 metų, dalyvavo skyrybose 6409 kartus.
Mes specializuojamės santuokos nutraukimo procese, į kurį įtraukiame naujus technologinius sprendimus. Visą procesą veda patyrę šeimos teisės teisininkai.

Mūsų paslaugos

Nei pirma, nei antra ar trečia konsultacija pas mus Jums nieko nekainuos. Dalinamės mūsų surinkta kompetencija su Jumis, kad galėtumėte sklandžiai išspręsti savo klausimus.
Tai yra unikali paslauga, kuri padeda su sutuoktiniu rasti tinkamiausią santuokos nutraukimo būdą, aptariant svarbiausias skyrybų sąlygas. Tarpininkaujame derybose.
Jei norite prisiteisti alimentus arba juos padidinti, galime akimirksniu parengti visus reikiamus dokumentus. Mūsų teisininkai taip pat padės viso proceso metu.

Turite klausimų? Kreipkitės!
+370 62 312 563