#1 pasirinkimas Lietuvoje

Skyrybų teisininkai

Mes subūrėme stiprią teisininkų komandą, kurie turi ilgametę patirtį dirbant su skyrybomis ir alimentų klausimais. Galite būti ramūs, kad dirbsite tik su savo srities profesionalais, kurie nuolatos gilina savo ekspertines žinias ir taiko jas praktikoje.

Pasitaiko atvejų, jog dėl patirties trūkumo ar negalėjimo tinkamai suteikti profesionalią paslaugą skyrybų teisininkai užtempia skyrybų procesą ir nuolat taiso teismo nustatytus trūkumus. Atsižvelgdami į šią situaciją, mūsų skyrybų teisininkai pasitelkdami technologijas sukūrė dokumentų kūrimo įrankį, kuris padeda išvengti galimų žmogiškų klaidų.

Tokiu būdu vietoj to, kad klientui reikėtų papildomai mokėti už teisininkų padarytas klaidas, mes technologijų pagalba visą skyrybų ruošimo procesą sutvarkome daug efektyviau. Taip dokumentai yra ne tik parengiami daug greičiau, bet ir be papildomų kaštų, ir daug pigiau nei tai galėtų padaryti įprasti teisininkai.

Ar reikės pildyti sudėtingas teisines anketas?

Suprantame, kad skyrybos yra jautrus klausimas, todėl mes taip pat Jūsų neprašome pildyti painių ir nesuprantamų teisinių anketų. Į mūsų klausimus atsakysite vos per kelias minutes, o kilus neaiškumams iš Jūsų visą reikiamą informaciją gausime mūsų telefoninio pokalbio metu, susitinkant gyvai arba el. paštu. Mūsų teisininkai Jums viską paaiškins paprasta, žmogiška kalba ir iki tol, kol kiekvienas žingsnis pasidarys aiškus. Mes branginame Jūsų laiką ir norime, kad skyrybų procesas užsibaigtų greitai ir be nesklandumų.

Mūsų skyrybų teisininkai specializuojasi nutraukiant santuoką bendru sutarimu, kai sutuoktiniai sutinka dėl santuokos nutraukimo sąlygų, bei esant ginčui, kai taikiai susitarti nepavyksta. Svarbu pabrėžti ir tai, kad savo komandos tarpe turime ir patyrusių mediatorių, kurie gelbsti esant mediacijos procese.

Kas yra pasiūlymas sutuoktiniui?

Vis dėlto, jei yra nesutariama dėl santuokos nutraukimo sąlygų, dar prieš bet kokį teisminį procesą mes labai siūlysime pasinaudoti mūsų pasiūlymo sutuoktiniui parengimo paslauga. Remdamiesi geriausia praktika, mes parengsime dokumentą, kuris bus siunčiamas Jūsų sutuoktiniui su pagrindinėmis pasiūlymo nutraukti santuoką sąlygomis. Taip vesime derybas ir stengsimės, kad viską pavyktų išspręsti taikiai. Ir tik tuomet, kai nebebus kito kelio, pradėsime teisminį procesą.

Ar būtinas gyvas susitikimas?

Atsižvelgdami į dabartinę situaciją, mūsų skyrybų teisininkai visus dokumentus parengia elektroniniu būdu, klientui esant namuose. Jums reikės internetu pasirašyti atstovavimo sutartį ir mūsų parengtus skyrybų dokumentus. Taip pat nereikės ir eikvoti popieriaus lapų ar eiti atsispausdinti dokumentus spausdinimo paslaugas teikiančiose įmonėse. Jūsų parašą gausime patikimo elektroninio parašo pagalba. Visa tai reiškia, jog visas skyrybų procesas vyksta elektroniniu būdu, be nereikalingo gyvo kontakto (išskyrus, jei neturite nepilnamečių vaikų, kadangi tokiu atveju reikia atvykti gyvai pas notarą). Tai yra ypač aktualu asmenims, gyvenantiems užsienyje (Anglijoje, Norvegijoje ar Vokietijoje). Vis dėlto jei norėsite visus skyrybų klausimus aptarti gyvo susitikimo metu, mūsų skyrybų teisininkus rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, kurie taip pat gali atvykti ir į kitus Lietuvos miestus.
Mes specializuojamės santuokos nutraukimo procese, į kurį įtraukiame naujus technologinius sprendimus. Visą procesą veda patyrę šeimos teisės teisininkai.

Mūsų paslaugos

Pradėjus santuokos nutraukimo procesą su mumis, visos konsultacijos bylos eigoje bus nemokamos.
Tai yra unikali paslauga, kuri padeda su sutuoktiniu rasti tinkamiausią santuokos nutraukimo būdą, aptariant svarbiausias skyrybų sąlygas. Tarpininkaujame derybose.
Jei norite prisiteisti alimentus arba juos padidinti, galime akimirksniu parengti visus reikiamus dokumentus. Mūsų teisininkai taip pat padės viso proceso metu.

Turite klausimų? Kreipkitės!
+370 62 312 563