#1 pasirinkimas Lietuvoje

Skyrybų teisininkai Vilniuje

Jei susidūrėte su sunkumais šeimoje ir norite nutraukti santuoką bei gyvenate Vilniuje ar netoliese, mūsų Vilniaus skyrybų teisininkai jums tikrai galės padėti. Šie skyrybų ekspertai yra ypač gerai žmonių įvertinti skyrybų teisininkai, kurie dėl savo greito ir profesionalaus darbo susilaukia daug puikių klientų atsiliepimų.

Skyrybų teisininkai Vilniuje teikia su santuokų nutraukimu susijusias paslaugas bei konsultacijas ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Skyrybų teisininkai Vilniuje yra profesionalai, sukaupę didelę patirtį, kurių aukšta kompetencija ir patirtis leis užtikrinti greitas skyrybas. Skyrybų teisininkai teikia visas su skyrybomis susijusias paslaugas, nuo teisinių skyrybų galimybių aptarimo konsultacijoje iki reikiamų skyryboms dokumentų surinkimo ir dokumentų, liudijančių ištuoką ir sėkmingas skyrybas, gavimą.

Ar reikės pildyti sudėtingas teisines anketas?

Nesijaudinkite, susitikti gyvai su mūsų skyrybų teisininkai Vilniuje tikrai nereikės, mes visus dokumentus parengsime elektroniniu būdu, Jums būnant namuose.

Šiuolaikinės technologijos leidžia visą skyrybų procesą sutvarkyti internetu. Mes Jums atsiųsime atstovavimo sutartį, kuri įgalins mus surinkti visas reikiamas pažymas ir paruošti skyrybų dokumentus. Sistemai sugeneravus reikiamus dokumentus ir juos patvirtinant mūsų skyrybų teisinikams, juos galėsite pasirašyti patikimo elektroninio parašo pagalba. Tokiu būdu mums bei Jums nereikės eikvoti popieriaus lapų atsispausdinant dokumentus ir juos siunčiant siunčiant registruotu paštu į teismą.

Taigi, visas skyrybų procesas gali vykti elektroniniu būdu, be nereikalingo gyvo kontakto. Aktualiausia tai yra mūsų klientams, gyvenantiems užsienyje (pavyzdžiui, Anglijoje, Švedijoje, Norvegijoje ar Vokietijoje). Jiems nereikia skristi į Lietuvą, užtenka parašyti mums, ir mes viskuo pasirūpinsime nuotoliniu būdu.

Nepaisant to, jei norėsite būtinai gyvo kontakto, visus mūsų skyrybų teisininkai Vilniuje rasite jaukiame ofise.

Ar reikės pildyti ilgas ir nesuprantamas teisines anketas?

Atsakymas - tikrai ne. Jums nereikės pildyti jokių painių ir nesuprantamų teisinių anketų. Visą reikiamą ir aktualią informaciją iš Jūsų gauname mūsų telefoninio pokalbio metu, susitinkant gyvai arba el. paštu. Vadinasi, Jums nereikės pildyti sudėtingų anketų su daugybe klausimų. Mūsų skyrybų teisininkai Jums viską paaiškins suprantama, paprasta, žmogiška kalba ir iki tol, kol kiekvienas žingsnis pasidarys aiškus.

Ką sako statistika?

Oficialiais duomenimis 2019 metais Lietuvoje įvyko 8683 skyrybos iš kurių didžiausia dalis buvo būtent sostinėje - Vilniuje. 2019 metais Vilniuje užfiksuoti 2538 ištuokų atvejai, o tai sudaro net apie 30 procentų skyrybų visoje Lietuvoje. 2019 Metais net 6715 kartus skyrėsi moterys , kurių amžius buvo nuo 25 iki 49 metų. Tuo tarpu 2019 metais vyrai, kuriu amžiaus grupė buvo nuo 25 iki 49 metų, dalyvavo skyrybose 6409 kartus.
Mes specializuojamės santuokos nutraukimo procese, į kurį įtraukiame naujus technologinius sprendimus. Visą procesą veda patyrę šeimos teisės teisininkai.

Mūsų paslaugos

Nei pirma, nei antra ar trečia konsultacija pas mus Jums nieko nekainuos. Dalinamės mūsų surinkta kompetencija su Jumis, kad galėtumėte sklandžiai išspręsti savo klausimus.
Tai yra unikali paslauga, kuri padeda su sutuoktiniu rasti tinkamiausią santuokos nutraukimo būdą, aptariant svarbiausias skyrybų sąlygas. Tarpininkaujame derybose.
Jei norite prisiteisti alimentus arba juos padidinti, galime akimirksniu parengti visus reikiamus dokumentus. Mūsų teisininkai taip pat padės viso proceso metu.

Turite klausimų? Kreipkitės!
+370 62 312 563