#1 pasirinkimas Lietuvoje

Skyrybų teisininkai Telšiuose

Jei nusprendėte skirtis ir ieškote skyrybų paslaugų bei gyvenate Telšiuose ar Telšiuose rajone, kviečiame Jus kreiptis į Telšių skyrybų teisininkus, kurie savo paslaugas teikia ne tik Telšiuose bet ir visoje Lietuvoje. Šie skyrybų teisininkai yra įsikūrę Telšių širdyje ir teikia visas su skyrybomis susijusias paslaugas. Telšių skyrybų teisininkai savo klientams teikia konsultacijas, surenka visus skyrybų procesui reikalingus dokumentus, juos tvarko ir paruošia teismo procesui, savo klientams padeda viso skyrybų proceso metu.

Ką sako statistika Telšiuose?

Oficialiais duomenimis 2019 metais Lietuvoje įvyko 8683 skyrybos iš kurių 361 įvyko Telšių apskrityje.

Ar reikės pildyti ilgas ir nesuprantamas teisines anketas?

Tikrai ne! Esame girežtai Prieš tai, kad klientas, norėdamas nutraukti santuoką, privalėtų sėdėti valandų valandas prie sudėtingų ir nesuprantamų teisinių anketų pildymo, atsakinėjant į painius teisinius klausimus.

Todėl savo klientų neprašome pildyti painių ir nesuprantamų teisinių anketų. Juk mes tam ir esame, kad surinktume visą reikiamą informaciją iš Jūsų pačiu Jums patogiausiu būdu. Visą reikiamą informaciją apie skyrybas ir jų sąlygas iš Jūsų surenkame telefoninio pokalbio metu, susitinkant gyvai arba el. paštu. Be to, mūsų skyrybų teisininkai Jums visas skyrybų detales paaiškins paprasta ir lengvai suprantama kalba, ir iki tol, kol kiekvienas žingsnis pasidarys aiškus. Mes be galo branginame Jūsų laiką, todėl norime, kad viskas pasibaigtų sklandžiai ir kaip įmanoma greičiau.

Ar būtina gyvai atvykti pas skyrybų teisininkai Telšiuose?

Nesijaudinkite, mes suteikiame išskirtinę galimybę visą skyrybų procesą užbaigti elektroniniu būdu. Jums vykti niekur nereikės ir galėsite būti saugiai namuose. Jums reikės tik kompiuterio ir interneto, nes visus skyrybų dokumentus mūsų skyrybų teisininkai Telšiuose parengs elektroniniu būdu, Jums būnant namuose.

Mūsų skyrybų teisininkų Telšiuose patirtis ir eksperktinės žinos leidžia užtikrinti, kad visas skyrybų procesas elektroniniu būdu vyktų sklandžiai ir greitai. Viso procesu metu mes Jums atsiųsime šiuos dokumentus: atstovavimo sutartį, kuri nurodys mūsų ir Jūsų teises ir suteiks mums teisę surinkti visas reikiamas pažymas, prašymas dėl santuokos nutraukimo ir susitarimas dėl santuokos nutraukimo teisinių pasekmių (jei sutariama dėl skyrybų sąlygų) arba ieškinys (jei nesutariama dėl skyrybų sąlygų). Šiuos visus dokumentus galėsite pasirašyti mūsų patikimo elektroninio parašo pagalba, kuriuos pasirašytus reikės įkelti į elektroninę teismų sistemą (EPP). Po skyrybų dokumentų parengimo, dar prieš jų siuntimą į teismą, būtinai leisime su visais jais susipažinti ir įvertinti Jums. Jei Jums visos nurodytos skyrybų sąlygos atrodys tinkamos, mūsų skyrybų teisininkai išsiųs juos į teismą. Taip mums bei Jums nereikės eikvoti popieriaus lapų atsispausdinant dokumentus ir juos siunčiant registruotu paštu į teismą.

Taigi, visas skyrybų procesas su mūsų skyrybų teisininkais Telšiuose pagalba gali vykti elektroniniu būdu, be nereikalingo gyvo susitikimo. Nesvarbu, kuriame Lietuvos mieste gyvenate, santuoką nutraukti šiuolaikinių technologijų pagalba yra labai paprasta. Aktualu tai yra ir mūsų klientams, gyvenantiems užsienyje (pavyzdžiui, Anglijoje, Švedijoje, Norvegijoje ar Vokietijoje). Jiems nereikia skristi į Lietuvą, užtenka parašyti mums, ir mes viskuo pasirūpinsime nuotoliniu būdu.
Mes specializuojamės santuokos nutraukimo procese, į kurį įtraukiame naujus technologinius sprendimus. Visą procesą veda patyrę šeimos teisės teisininkai.

Mūsų paslaugos

Nei pirma, nei antra ar trečia konsultacija pas mus Jums nieko nekainuos. Dalinamės mūsų surinkta kompetencija su Jumis, kad galėtumėte sklandžiai išspręsti savo klausimus.
Tai yra unikali paslauga, kuri padeda su sutuoktiniu rasti tinkamiausią santuokos nutraukimo būdą, aptariant svarbiausias skyrybų sąlygas. Tarpininkaujame derybose.
Jei norite prisiteisti alimentus arba juos padidinti, galime akimirksniu parengti visus reikiamus dokumentus. Mūsų teisininkai taip pat padės viso proceso metu.

Turite klausimų? Kreipkitės!
+370 62 312 563